piątek, 2 maja 2014

Przywitanie + wczorajsze zdjęcia

Hej!
Jestem Suzy (widać to już po nazwie) i postanowiłam zalozyc bloga o zdjęciach, fotografi. Moje zdjęcia nie są robione lustrzanką tylko .... telefonem! Napiszcie mi na dole co sądzicie o jakości mojego telefonu. Na początek mam dla was 14 zdjęć (jest ich więcej. Reszta będzie w nastepnyn poscie). Przerabiałam je dość długo i myślę że spodobają sie wam.














2 komentarze: