czwartek, 15 maja 2014

Flower

Cześć!
Długo minęło jak tu nie zaglądałam. W tamtym poście napisałam że dam kolejne zdjęcia, ale jednak dziś (czyt. rano) zrobiłam nowe. Niektóre, prawie wszystkie wyglądają jakby lustrzanką lecz ja robiłam je telefonem. Sciagnelam program i proszę bardzo! Zdjęcia wychodzą jak z lustrzanki! Zdjęcia są różyczek , które są u mojej siostry w pokoju.








piątek, 2 maja 2014

Przywitanie + wczorajsze zdjęcia

Hej!
Jestem Suzy (widać to już po nazwie) i postanowiłam zalozyc bloga o zdjęciach, fotografi. Moje zdjęcia nie są robione lustrzanką tylko .... telefonem! Napiszcie mi na dole co sądzicie o jakości mojego telefonu. Na początek mam dla was 14 zdjęć (jest ich więcej. Reszta będzie w nastepnyn poscie). Przerabiałam je dość długo i myślę że spodobają sie wam.