czwartek, 15 maja 2014

Flower

Cześć!
Długo minęło jak tu nie zaglądałam. W tamtym poście napisałam że dam kolejne zdjęcia, ale jednak dziś (czyt. rano) zrobiłam nowe. Niektóre, prawie wszystkie wyglądają jakby lustrzanką lecz ja robiłam je telefonem. Sciagnelam program i proszę bardzo! Zdjęcia wychodzą jak z lustrzanki! Zdjęcia są różyczek , które są u mojej siostry w pokoju.








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz